Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 12:25 AM   #19 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

arkadaşlar katılımlarınız için teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler içinde..ismiracım üzgünüm gördüğüm unutamadığım rüyalarıma devam ediyorum ama kötü değil okuyabilirsin...birgün ablamlarda kalıyorum.lisede okuyorum..üzüldüğüm bir olay oldu.çok dua ederek,uyudum..sabaha karşı ...rüyamda gökyüzüne bakıyorum..bulutları izliyorum...bir bakıyorum ki, sakallı bir dede yüz şekli belirdi.daha sonra bu dede namaz kılıyor.oturduğu yerde yani tahiyyatayken ettehiyyati suresini sesli okumaya başladı selam verdi..sonra bana sakın namazını kılmayı bırakma diye bir ses geldi..artık o ses dedenin sesi mi bilmiyorum..çok etkilenerek uyandım...eniştem o gece bizi çok üzmüştü..çok dua ettim Allahım birini gönder sözünü geçirecekte şu adamı biraz hizaya soksun diye...sabah kalktık bir baktık ki taaa sivastan amcası çıkmış gelmiş...hey Allahım sen ne büyüksün...oturduğumuz ille sivas bir hayli uzak...gördüğüm rüyanın etkisi hem amcanın gelmesi çok ilginçti...ablama anlattım hayretler içinde kaldı..Allah benim duamı kabul etmiş, ayrıca bana uyarı da göndermişti.. rehber rüyamı hiç unutamıyorum..sanki bugün görmüş gibi tüylerim ürperiyor...sevgiler...