Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2009, 11:40 PM   #17 (permalink)
ESOS
Teğmen

ESOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 218
98 Mesajinıza toplam 834 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESOS is on a distinguished road
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

arkadaşlar nasıl olursa olsun gördüğünüz rüyaların hepsi çok güzel kötü rüya yoktur görülen kötü diye adlandırdığınız rüyalar bile harika çünki rabbim bize rüyalarımızda işaretler gönderiyor çok derin anlamları var ne mutluki rüya görebilenlerdensiniz buna şükretmemiz lazım ismiracım içine kasvet basmasın her görülen rüya düşünsene sana özel rabbimin mesajları ne yapman gerektiğiyle ilgili mesajlar çok iyi bir rüya yorumcusu olduğumu söylerler ........ama doğru olan rüyaların sadece güvendiğiniz ve iyi yorumlayacak kişilere anlatılmalı .... rüyalar üzerine çok çalışma yaptım rüya olumlamaları daha önce burada paylaşmıştım mesela rüyamda birhaftalık çalışma sonucu özbenliğimle kucaklaştım bana çok güzel mesajlar verdi sevinçten ağladım harika bir duygu hatta bazı yüklerimi rüyamda bırakıyorum bazı rüyalarda gelecekten haberlerde oluyo mesela dün geceki rüyamda burada rüyalardan bahsettiğimi gördüm ....birde rüyamda olduğumu anladıktan sonra işte rüyanın keyfi orada hemen öz benliğimi çağırıyorum inanılmaz keyifli bişey ............her gördüğümüz rüya için şükredelim allaha ........
ESOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla