Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2009, 09:38 PM   #274 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Peacemaker'cım ben kendi adıma dua ederim canım.İnşallah en hayırlısı ve istediğin şekilde olur.Sen bunu hakediyorsun.Yanlız ıslatıcaz ona göre şimdiden kendini hazırla

Alıntı:
peacemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kendimi de ekledim.
bu arada Tr-ance birkaç sayfa önceki bir mesajında ego yu yok etmekten bahsetmişsin.Ben ego nun bizim için kötü birşey olmadığına inananlardanım.Kendi içimde bunu hissediyordum.Elimdeki kitapta yazar da benimle aynı düşüncedeymiş ve buna sevindim.Ego latince bir kelime olup anlamı sadece ''Ben '' demek.Bizim şikayetçi olduğumuz şey ise Ego muzda(Benliğimizde) hoşumuza gitmeyen düşüncelerimiz.Bunları değiştirebiliriz.Bu konu bayağı uzun.İsteyenler kitabı alıp okuyabilirler ayrıntılı.bende müsait olduğum bir zamanda bir başlık açabilirim bu jkkonuyla ilgili.Yalnız oorada burada o kadar bahsediyorumki bu kitaptan görende komisyomn alıyorum filan zannedicek :))) arkadaslar tavsiye ewdiyorum okumanızı :) Aykut oğut ve kitabın adı Evrenden torpilim var.
Bir de birkaç haftadır beklediğim bir haber varr işle ilgili.ben enerjimi gayet yüksek tuttuğum için burada paylaşma gereği duymamıştım.Yani çekim yasası yaptım ve bu iş benim :) ancak şu birkaç gündür enerjim düştü ve çekimi etkileyeceğini düşünüyorum.dileyen bu gece ikinci olarak benim bu beklediğim iş için de dua edebilirmi?Saat 22 de dualarımız beraber donatacak evreni :)
Sevgiler....
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla