Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2009, 05:15 PM   #44 (permalink)
ayses
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım kitaba pek takılma, ben kitabı okumadan yapmaya başladım.yani alamadım diye üzülme.inan kitaptan birşey anlamadım...önemli olan hayal gücü imgeleme...mesela koku sesler aklında kalıcı şekiller esprili birşey düşünebilirsin.ayrıntılar çok önemli...geçenbir arkadaşın oğlu Antalyada restoran açmış pek gelen yok ne yapayım dedi.hemen imgeleme yapmasını söyledim.içi dolmuş oturacak yer kalmamış..çok yorulduklarını eşiyle oğluyla telefonda konuştuklarını...hatta bundan şikayetçi olduklarını akşam eve geldiklerinde ayaklarına tuzlu su koyduğunu gözünde canlandır.çok güldü bu kadar ayrıntıya ne gerek var...diye ama çok faydasını görüyor şimdi...normalde bile ben bir şey istediğimde mutlaka olmuş halini düşünürüm.hatta komik şeyler bulurum..hepsi de oldu...ama bir defada olmuyor bazen...yapıp bırak birkaç kez sonra gerçeği olunca kıs kıs gülüyorsun..diyorsun ki tam düşündüğüm gibi...iki nokta olması şart değil...
sudem8
öncelikle hayırlı olsun...sonunda deneyımlerını tek bır baslık altnda okuyabılıcez:)
bıde kıtapla ılgılı gorusune katılıyorum cunku bende kıtabı okudugumda anladgımı sandıgım seylerı daha cok karıstırdım ama burdakı ozetlerden arkadasların deneyımlerını okuyunca daha bır yapıyor oldum ve su anda butun ıkı nokta denemelerım oluyor ve buda bana guven verıyor:))
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla