Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2009, 01:37 PM   #4 (permalink)
Siyahça
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: denedim ve oldu

Alıntı:
elector- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siyahça kardeş , teşekkür ederim sana , gerçekten çok ilginçti..ama neden 6 yı isteyemedim anlayamıyorum, demek ki isteyebilmek de apayrı bir ihtisas isteyen bir konu..
yeterli parayı biriktirebilirsem , italya ya gidip antony robbins ile tanışmak istiyorum..onun düzenlediği seminerlerin hayat değiştirdiği söyleniyor.. bir haftada , oraya giden herkesin ateş üzerinde yürümesini sağlayacak motivasyon tekniklerine sahipmiş..ateşte yürüyebildiğini gören insanlar , BEN BUNU YAPABİLİYORSAM, HER ŞEYİ YAPABİLİRİM yetisini kazanıyorlar..tabi amaç , ateşte yürütmek değil, amaç isteyince başarabilmenin mümkün oluşunun gösterilmesi ........... çok ilginç , ve adına MODELLEME dediği bir teknik ile , yıllardır ateşte yürüyebilen insanların ruh hallerini modelleyebiliyormuş katılımcılar, modellemeyi sağladıktan sonra harekete geçiyorlar ve kumsalda yürür gibi yürüyorlar...genç yaşlı kadın erkek emekli dul ve yetim , farketmiyor :D
ayrıca bu MODELLEME olayı başka alanlarda da kullanılabiliyormuş .. sözgelimi ; çok iyi bir hatip olmak isteyen bir kekeme, bir hafta sonra , modellemeyi başarıyor , ve dilediği hatip gibi çok mükemmel bir diksiyonla hitap yeteneğini kazanıyor ....
saygılar
aaaa çok ilginç! ne güzel birşey öğrendim senden, teşekkür ederim elector kardeş...biliyor musun benim de en çok gitmek istediğim yer İtalyadır...ama benim o seminerden ve hayat değiştiren o insandan haberim yoktu...ama 6yı neden isteyemediğinle ilgili birkaç tahminim var; bilmiyorum tutar mı?
mesela ben de çok yüksek paralar isteyemem ya da çok denedim ama zengin olmayı çekemiyorum...nedenleri teker teker buldum ama çözmeyi hala beceremedim...benim sebeplerim şöyle;
zenginliğin insanı maneviyattan, Tanrıdan ve Cennetten uzaklaştıracağına dair yanlış bir bilinçaltı etkisi..
çok zengin olmanın insanı yoldan çıkaracağına dair yine yanlış bir bilinçaltı fikri...
paranın kirli olduğuna dair teee çocukken ana-babadan alınmış telkinler...
paranın dürüst yollardan asla kazanılamayacağına dair yanlış kanı...

buna benzer birkaç şey daha...sen de bilinçaltını, çocukluğunu bir yokla bakalım, belki sende de bu tip yanlış fikirler yerleşmiştir farkında olmadan...

dilerim hemen bulursun sebepleri, ve hemen düzeltirsin...benim kavuşmayı çok istediğim birşeye sahip olduğun için çok seviniyorum, ve devamının gelmesini can ı gönülden istiyorum...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla