Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2009, 09:55 PM   #30 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Sudem,
O kadar guzel anlatiyor ve paylasiyorsun ki sayende bayagi anladim. Sayfanin muptelasi oldum. Bugun ne yazdin ya da arkadaslar neler paylastilar? Gece, gunduz farketmiyor once senin gunlugunu okuyorum :-))
Tsk'ler, sevgiler ve mutluluklar....
çok sağol arkadaşım,severek yapıyorum.daha fazla şımartmayın beni...iyice egom şişti.tek kötü huyum egom çok fazla kendimi çok seviyorum, beğeniyorum...bunun suçlusu bu site buraya girince oldu telkinler beni böyle yaptı..geçen sana bir yerde sordum ama cevap yazdın mı bilmiyorum yunanistanı beğeniyormusun memnun musunuz diye... aysesin günlüğünde şimdi hatırladım..oğlum şubat tatilinde ordaydı.çok beğenmişte...2 şubat doğum günü pastam yunanistandan geldi...yalnız zeytin getirmiş hiç yiyemedik...türkiyeye geldiğinde buluşuruz...