Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2009, 02:06 PM   #25 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
suxvegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lütfen bana da şu iki nokta olayını netleştirirseniz çok ama çok sevineceğim.. Kitabı aldım ve hiç bi şey anlamadım:(

Birincisi, masa üzerinde bir çekim falan hissetmiyorum. ???

İkincisi, iki noktayı imgeleme olarak mı kurguluyorsunuz? Yani bilincinizde ( hayal) yani mesela ben evdeyim ve diyorum ki 1. nokta ben ( bir yerinize dokunuyor musunuz ?) 2. nokta da arkadaşınızın evi. Burada 2. noktayı gözünüzün önünde canlandırdınız ve şöyle dediniz mesela; ben 1. nokta, ... 2. nokta, beni bugün arasın ve dışarı davet etsin. Dşarı çıkalım ( orada da nokta belirliyor musunuz? Sonrasında benimle meselemizi konuşmak üzere bana gelsin.. vs. gibi midir???

Burada parmaklar ve mıknatıs durumu işin içine giriyor mu? Giriyorsa nasıl? yok girmiyorsa sadece hayalde 2 nokta belirleyip, imgeleyip hissederek evrene mi yolluyoruz???

Çok çok teşekkürler şimdiden...
arkadaşım niyetini belirledin.bir nokta sen...bir nokta arkadaşın diyelim ki masa üstünde yap ilk önce parmağınla gezdir parmağının hareket edemediği bir tutukluk olan yere bas bu sensin...ikinci sol elinle içinden gelen yine gezdir yapışık tutukluk olan yere parmağınla bastır bu da arkadaşın..bu ardaniyetini düşün seni arayıp,dışarı davet ettiğini sesini duy telefon çalıyor onun adını görüyorsun açıyorsun sesini duy hisset.fakat ki parmağın arasındaki çekimi hisset hem çekim hem itme gibi manyetik bir iletişim ouyor.hayalide zihninde sanki iki parmağını yanyana gelmiş çekmiş birbirine bitiştiğini düşün o zaman hissdersin aradaki bağı bu pratiği sürekli yap.niyetten önce parmaklar arsında çekimi hissetmeye çalışmaları yap..bu iletişimi anlayınca niyet edip yapmaya başla..matrixe hükmedin kitabındaki alıntılar konusunu mutlaka okuyun.ben onu yapınca işi kavradım