Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2009, 01:04 AM   #190 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Alıntı:
saime1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkür ederim bu gece saat 10 ile 11 arasında dua edeceğim, eşimin işleri bozuk bunu düzeltmeyi istiyorum , uzun süre önce bu durumun benden kaynaklandığını anladım.Ben benden daha güçlü eşten koruyorudum.Eşimin parasal ve kişisel gücü benden az olmalıydı .Bu düşüncelere sahip olduğumu kendim ile ilğili çalışmalar yaparken tespit ettim.Tabiki şu an ne kişisel nede maddi güçten korkuyorum , tam tersi bu şeylerin hem eşime hemde ailemize faydalı olacağı düşüncesindeyim. Geçmişte duyduğum korkularımdan dolayı özür diliyorum ve kendimi affediyorum.
kendini suçlu hissetme, bunların farkına varman güzel, arınma çalışmaları çok güzel çok sık yapmaya gayret et illaki belli saatte yapacaksın diye birşey yok...