Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2009, 10:20 PM   #24 (permalink)
zdestina
Teğmen

Tesekkür: 16
5 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zdestina is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

benimde çekim yasasına dair birçok anım var önemli yada önemsiz ama muhakkak oluyor.bazıları istediğim yemeğin o anda annem tarafından yapılması yada şehir dışında olduğum için yolladığı yemeklerin hep o anda istediklerimden oluşması,bazıları başvurduğum işlerle ilgili,bazıları aklımdan geçen kişinin beni aramasıyla ilgili,ve ne yazık ki bazılarıda ilişkilerimde yaşadığım olumsuz şeyleri benim bizzat düşünmem ve sonucunu görmemle ilgili yalnız şöle bi durum var 1.5 ay önce erkek şey arkadaşımla büyük bir kavga ederek ayrıldık ve ben kendimi dua etmeye verdim iyi şeyler düşünüp hatta gerçekten de iyi şeyler hissedip onun dönmesine dair olumlu telkinler yapmaya başladım kendi kendime.tabiki herşeyin bir nedeni yada zamanı var biliyorum ama umutsuzluğuma sebep olacak küçük birşey olsa bile içimdeki ses yine de iyi oluyor ya ben kendimi kandırıyorum ki ben herşeyin olumsuzunu gören ben yada gerçekten iyi şeyler olacağı için mi iyi şeyler hissediyorum bilemiyorum.sadece bekleyip görmek istiyorum o konuda da sabrım yok ne yazık ki:( herneyse bi forumda yazıyordu hayali biri için düşünün ama olan biri için değil die.ben ise ısrarla sadece onu istiyorum.dediğim gibi hislerim kuvvetlidir yada içimden geçen istemdışı iyi yada kötü şeyler çoğunlukla olur.acaba ben bu sıra fazlaca buna taktığım için mi bi gelişme olmuyo???
zdestina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla