Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 09:44 PM   #138 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Şimdi yeni katılan arkadaşlarımız için de bir kolaylık olsun diye burada konuyu toparlamaya çalışayım:

Amacımız; sevgiyle arınma.

Anlayış ; Her şey kendi içimizde. Dışarıda gördüklerimiz içimizdekilerin aynada yansıması. Dolayısıyla dışarıda sorun olarak gördüğümüz durumu iyileştirmek için sadece ve sadece kendi içimizde çalışabiliriz. Bizdeki karşılık gelen tarafı iyileştirdiğimizde dışarıdaki durum ya da kişi iyileşir.

Yöntem ; % 100 sorumluluğu üstlen. Soruna kendi içinde yol açan nedenler hafıza kayıtlarıdır. Bunların sıfırlanmasını Yaratan'dan talep et.

Formül ; İki kalıbımız var. Kitlesel durumlardan hareketle veya bireysel durumdan hareketle çalışabiliriz.

1) Ey Büyük Yaratıcı..(İsterseniz Allah , Tanrı , Tao , Sevgi vs.. Kendinize göre Kullanabilirsiniz Çünkü O TEKTİR.. )

Dışarıda Kendini Gösteren ........ ( Buraya Sorunun Adı Gelecek..Ör.'İşsizlik sorunu' veya 'Ülkemizde herkesin kendine uygun, maddi manevi doyumla çalıştığı işinin olmaması' ) Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ(Bu Kısım Çok Önemli .. ) Devamlı Tekrar Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni
affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..

Seni Seviyorum... Özür dilerim...Lütfen beni affet...Teşekkür ederim

Daha Sonrasında İse son 4 cümleyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin..
-----------------------------------------------------------------------

Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..
Sonuçta Herşey Bir'dir.. Hepimizi Birbirimizle Bağlıyız Ve Birbirimizden sorumLuyuz.. Ben Karşımdaki Kişinin Hislerini Kendimde Hissedersem Ve Arınırsam Böylece İkimizde Arınmış OLuruz.. Birbirimize Etki Ettiğimiz Gerçeğinin En Büyük İspatıdır Bu..

(TR-ance)

2) "duru79, yetenek ve yaratıcılığını en mükemmel şekilde sergileyip, maddi manevi doyumla çalıştığı bir işinin olmasını seçiyor. Allah'ım(Siz nasıl hitap etmek isterseniz) seni seviyorum... benim içimde duru79 un tam da istediği gibi bir işte çalışıyor olmasını engelleyen hatıralarımın varlığını kabul ediyorum ve sorumluluğu üzerime alıyorum. Bundan dolayı özür dilerim... Lütfen beni affet. Teşekkür ederim...

Seni seviyorum... Özür dilerim... Lütfen beni
affet... Teşekkür ederim..."

(İsmira)

Her hafta bir konu üzerinde çalışıyoruz. Bu haftanın konusu 'İŞ'

Saat 11 başlama saatimiz, ancak saat 10'da başlamak isteyenler öyle de yapabilir. Dua ve enerjilerimiz birleşecektir...

Umarım yararlı olur... Sevgiler...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla