Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 12:57 PM   #122 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Sevgili arkadaşlarım,

Hepimizin bilinçaltı programları farklı ve arınma bir kerede olamayabiliyor. Bir kerede de olabilir, eğer arınmışlık düzeyimiz gelişmiş olursa...

Karşılaştığımız durumları sadece ve sadece 'durum' olarak görürsek, 'durumlar her zaman değişebilir' de...Kuantum alanda sınırsız bolluk ve sonsuz seçenek mevcut nasılsa...

Şimdi bir önerim var: Arınma konusu olarak belirlediğimiz durumun pozitifi olan durumu tanımlayalım önce. Ondan sonra dua kalıbımızda bu pozitif tanımın gerçekleşmesine engel olan hafıza kayıtlarımızdan arınmayı dileyerek başlayalım...

Örneğin, 'işsizlik' tanımı yerine, bunun pozitifi olan 'hepimizin tam kendine uygun, yetenek ve yaratıcılığını maksimum şekilde sergileyip , maddi manevi karşılıklarını mükemmel şekilde aldığı, doyumlu işinin olması' ya da bunun gibi...

Böylece süreçleri daha hızlandırabileceğimize inanıyorum ve ben kişisel olarak bu şekilde dua kurmayı tercih ediyorum...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla