Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 12:01 AM   #107 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Şimdi Belki Erken Bir Öneri Ama Haftaya Sosyal Fobili Arkadaşlar İçin ÇaLışmamız Gerektiğini Düşünüyorum.. Ben Mesela Çok Çekmiştim Bu Konudan.. Kurtulunca İse Sanki Zincirlerim Kırılmış Gibi Özgür Hissetmiştim Kendimi.. Ve Kendimi Bu Sayede Geliştirebildim.. Eminim ki Çoğu Kişi Bu Dertten Muzdarip.. Tabi ki Sizlerin Önerilerinede Açığım.. :)

SevgiyLe KaLın..

Benim önerim, öncelikle bolluk bereket konusunda çalışmak. Hayati bir konu şu aralar ülkemiz ve insanlarımız için. Çünkü ho'oponopono nun para ya da bolluk konusunda yapılıp yapılamayacağı konusu çok soruldu bana. Ben de evrenin özünün bolluk bereket olduğu düşünüldüğünde, engelleri kaldırdığımızda bolluk bereketin doğallıkla yaşamlarımıza akacağına inanıyorum.

Yine ikili dua şeklinde çalışabiliriz. Biri genel refah ve bolluk için, diğeri bireysel.

Böylelikle bu haftanın konusunu da entegre etmiş oluruz...

Görüşlerimizi paylaşalım...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla