Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 09:27 PM   #64 (permalink)
hayat kadere inat
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Alıntı:
saman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biz iki kişiyiz, kardesim alez nick'li üyemiz.. oda iş arıyor :)

vebiz bu akşam şu şekilde mi dua ediyoruz ;
Ey Büyük Yaratıcım,
Dışarıda Kendini Gösteren İŞSİZLİK Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ Devamlı Tekrar Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..
Seni Seviyorum..

'Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söylüyoruz.
Ama SorumLuLuk kısmına özellikle dikkat ediyoruz. İşsizlik olmasındaki sorumluluğumuzu kabul ediyoruz.

yada şöyle mi dua ediyoruz;

"duru79, yetenek ve yaratıcılığını en mükemmel şekilde sergileyip, maddi manevi doyumla çalıştığı bir işinin olmasını seçiyor. Allah'ım(Siz nasıl hitap etmek isterseniz) seni seviyorum... benim içimde duru79 un tam da istediği gibi bir işte çalışıyor olmasını engelleyen hatıralarımın varlığını kabul ediyorum ve sorumluluğu üzerime alıyorum. Bundan dolayı özür dilerim... Lütfen beni affet. Teşekkür ederim...

Seni seviyorum... Özür dilerim... Lütfen beni affet... Teşekkür ederim...

sorum var : her hangi duayı ediyorsak farketmez, bir kez mi tekrar edeceğiz?

bize laf anlatmasıda zor, diğilmi peacemaker :)) )

teşekkür ederim
sam;
ahyır canım her zaman yapacağız olumlu sonuçlar aldıkça devam ederiz ki öyle olacak(inşallah)
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla