Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 04:43 PM   #26 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

TR-Ance emeğine sağlık ben beğendim sağolasın.

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili ismira ,

Başlığı Açtığın İçin Çok Teşekkür Ederim.. Sanırsam Mümin Bey Meşgul Ama Eminim Açacaktır Başlığı Çünkü Kendisi Açacağını Söyledi Ve Muhtemelen Açacaktır.. ;) Şimdi Taslağı Hazırladım.. Elimden Geldiğince Basit OLması İçin Uğraştım .. Umarım Beğenirsiniz.. :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Ey Büyük Yaratıcı..(İsterseniz Allah , Tanrı , Tao , Sevgi vs.. Kendinize göre Kullanabilirsiniz Çünkü O TEKTİR.. )

Dışarıda Kendini Gösteren ........ ( Buraya Sorunun Adı Gelecek.. ) Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ(Bu Kısım Çok Önemli .. ) Devamlı Tekrar

Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni Affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..

Seni Seviyorum..

---------------------------------------------------------------------------------------

Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin.. Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..
Sonuçta Herşey Bir'dir.. Hepimizi Birbirimizle Bağlıyız Ve Birbirimizden sorumLuyuz.. Ben Karşımdaki Kişinin Hislerini Kendimde Hissedersem Ve Arınırsam Böylece İkimizde Arınmış OLuruz.. Birbirimize Etki Ettiğimiz Gerçeğinin En Büyük İspatıdır Bu..

Sevgiyle KaLın..
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla