Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 01:22 PM   #5 (permalink)
turkem

Tesekkür: 32
19 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turkem is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İNDİGODAN KRİSTALE GEÇİŞ KRİZLERİ

Alıntı:
serpil22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BİR UYARI NOTU

Lütfen, yukarda anlattığımız herhangi bir durumda iken şunlara dikkat edin: -Daima topraklanın , ayaklarınızı siki siki yere basın.Bu zamanlarda lüzumsuz ilaç ve uyuşturucu kullanmayın , bunlar sizin doğal bilinç genişlemenizi engeller. -gerçek yorgunluk ile genişleyen bilinç halini birbirinden ayinin. -Kendinize iyi bakin. Eğer yorgunluk hissediyorsanız, dinlenin. aslında , bu geçis sırasında fazla miktarda dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Eğer kapasitenizin üzerine çıkarsanız, aşırı hareketli (hiper) olur ve nasılsa sonunda yine bitkin düşersiniz .-Dikkatli olun. Eğer araba kullanıyorsanız konsantre olun ve dikkatinizi toplayın.Pek çok insan, beyinleri frekans değiştirdiği zaman, etraflarında ne olduğunun farkına varmadıkları için, kaza yapıyorlar. Bütün mesele dikkatini tam toplamak ve konsantre olmakta. Vücudunuza ve koruyucularınıza söyleyin ki, tüm seyahat boyunca yaptığınız ise tam olarak konsantre olmanız gerekiyor. -Gevşeyin, sakinlesin, bu da geçecek.Yakında bu değişik frekanslarla çalışmaya alışacaksınız. Ben şahsen, bu rüyamsı boşluk hissi ile çalışırken eğlenmeye başladım. Ve bu hissin beraberinde getirdiği yaratıcılığı da kullanmayı öğreniyorum. Ayni zamanda kendi isteğimle bir frekanstan ötekine geçmeye de çalışıyorum. Evet, bizler gerçekten de "Kristal " ( ya da Meshedilmiş ) olma yolundayız

alıntıdır..
SERPİLCİM MERHABA.
Öyle faydalı şeyler aktarıyorsunki tşk. ben yazıda aktardığın gelişmeleri okudum birşey ilave etmek istiyorum.ben regresyon terapisi aldım. ve bununla geçmişteki yaşanan enerji blokajlarından kurtuldum.Tavsiye ediyorum çok faydasını gördüm.ışıkla kalın.
turkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla