Konu: reiki ve ben
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2009, 11:26 PM   #43 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Cevap: reiki ve ben

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uyumlanmak istiyorum
ok.sizin ve bütününüz için en hayırlısı olsun diyeyim o zaman.bir önceki mesajınızda reiki almak istiyorum ancak korkuyorum gibi birşey yazmışsınız.Reiki den korkmanıza gerek yok.korkunuzun ne olduğunu açıklarsanız, daha net konuşabilirim.bir de reiki de hergün çalışma yapmak zorunlu değildir.bu bir ödev değildir.Reiki ye uyumlandığınızda çok yüksek bir enerjiye kendinizi açıyorsunuz ve farklı olduğunu anlamaya baslıyorsunuz.Hayatınızda Reiki den öncesi ve Reikiden sonrası gibi bir dönüm oluyor :) benim oldu. Başlangıçta eski negatif enerjilerden kurtulmanız ve kanal olmanız için temel başlangıcı yapmanız önemli.bu dönemde evet aksatmamak gerekiyor çalışmalarınızı bu süre 21 gün.Ancak sonrasında Sizin isteiğinize kalmış.Ne kadar çalışma yaparsanız ki dediğim gibi bir ödev gibi değil bu çalışmalar( bir bakıma ibadet bana göre ) reikiye olan kanallığınız o kadar iyileşir ve hayatınızda bir o kadar olumlu etkisini görürsünüz.Çalışmazsanız da sizden geri gitmez.bir kere uyumlandınız mı ömür boyu reiki sizinle olur.
Reiki nin yolunu anlamanız reikiye uyumlanmanız için düşüncelerinizi netleştirir diye düşünüyorum.Bunu araştırabilirsiniz belki.Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla