Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2009, 03:42 PM   #4 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: MELEKLERİ RÜYAYA ÇAĞIRMA

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili sudem8 bu uygulamaya bende denedim bir hafta boyunca okuyarak uyudum geldiklerine ve blokajları temizlediklerine kesinlikle inanıyorum bunu hissedebiliyorum.
ama bir kaç gün sonra okumaya devam ettikçe uyumakta zorlandığımı fark ettim ve malesef rüyalarımıda hatırlayamıyorum.
Canım senin yorumların az ve öz oluyor ben de pür dikkat okuyorum bu konularda hiç boş değilsin her yorumun kayda değer...kendini kastığın için uyumuyor olabilirsin.biraz rahat esnek olunca bu işlerde başarılı oluyor...görüntü gözümünönünde tv izler gibi korkma diyorum devamını merak ediyorum...böcek gözümün içine girecek diye korktum.o anda yukarı tırmandı.bugün bir astral seyat siteye girdim galiba başlangıcıymış bu.içimdeki düşünce ve korkularmış.evet iki tane problem olarak gördğüm olay var.onlarda sanırım siyah böcek olarak göründü.ilki başarılı oldu.çok zevkli korkuyla birlikte rüyada değil sanki film gibi...