Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2009, 09:54 PM   #7 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: PSİŞİK KORUNMA DUASI

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel ener¬jidir Yükselmiş Ustat Saint Germain tarafından yeniden orta¬ya konulmuştur Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlaya¬cak erdemi bize kazandırır

Saint Germain'in verdiği tebliğlerden bir tanesine göre, onun enerjisi altındaolan Mor Alev ve Gümüş Mor Alev ile bütün nega¬tifliği eriterek enerjimizi yeniden saflaştırabiliriz Mor Alev'i ken¬dimize, başkalarına ve hatta mekanlara uygulayarak negatifliği or¬tadan kaldırabiliriz, hastalıkları iyileştirebiliriz Mor Alev ve Gü¬müş Mor Alev Saint Germain ve diğer üstatlar tarafından program¬lanmış temizleyici bir enerji frekansıdır

Gümüş Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualarla çağrılabi¬lir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gü¬müş Mor Alev'in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeyler¬de tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme, ya da dönüştürme gücü vardır Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar gibi formlarda olabilir, bunların hepsi bizim normal yapımızdaki güzelliği ve sevinci yaşayabilme¬mize engeldirler
Gümüş Mor Alev'in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir Mantraları kendinizi vererek söylediği¬nizde Gümüş Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer Elekt¬ronlann titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrıdan bize gelmiş ¬olan saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız

Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri at¬manın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir Kimi kez karmamız ken¬dini ağır bir yük gibi hisseder ama Mor Alev'i davet ettiğimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar
Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıt¬larını siler, dolayısıyla özsaygımızı artırır, kendimizi daha çok sev¬memize yardım eder

Gümüş Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız

Gümüş Mor Alev kullanılarak acı veren hatıralara şifa verilebi¬lir, hatta bozuk olan ilişkilerdeki güçlüklerin giderilmesine yardım edilebilir İlişkilerindeki sorunlara Gümüş Mor Alev gönderen kişi¬ler korkunç bir yükün kalktığı duygusunu yaşadıklarını ve yaşam¬larında daha ileriye gitmek için kendilerini özgür hissettiklerini be¬lirtmektedirler Gümüş Mor Alev, her gün çağırılarak aura ve başlı¬ca çakralar temizlenip arındırılabilir

Daha yüksek titreşimler farklı zamanlar anlamına gelir Dünya¬nın değişik frekanslara sahip olduğu son zamanlar için, farklı teda¬viler ve farklı yöntemler gerekir Gümüş Mor Alev de bu farklı şifa yöntemlerinden biridir Onunla birçok şey yapabilirsiniz Yapabile¬ceğiniz şeylerden biri, ona tüm negatif duygularınızı yaktırmaktır Sizde rahatsızlık yaratan her şeyi, Mesih Enerjisi'nin fiziksel bede¬ninize akışını kesintiye uğratan düşüncelerinizi, Gümüş Mor Alev'e havale ederseniz, her şeyin daha kolay yoluna girdiğine şahit olur¬sunuz Bu iş için birçok kişinin çok yararlı ve kolay bulduğu mant¬ra şudur:

BEN Gümüş Mor Alev'den bir Varlığım BEN Tanrı'nın istediği saflığım

Bu mantra temizleyici bir etkiye sahiptir Gümüş Mor Alev Mantralarının birer spiritüel antiseptik olduğunu söyleyebiliriz Bu spiritüel antiseptiği bilincinize, zihninize, fiziksel bedeninize sel gi¬bi akıtabilirsiniz, her şey temizlenir Bu Mantra'yı sabahları banyo¬da ya da tuvalette şarkı olarak söylerseniz onun, bulunduğunuz me¬kana, oturma odanıza Gümüş Mor Rengi, Gümüş Mor Enerji 'yi ge¬tirdiğini görürsünüz, kuşkusuz bu da titreşimi yükseltir Bu Mant¬ra'yı günlük yaşamınızda kullanın, onu günde şarkı olarak düzine¬lerce kez söyleyin.

"BEN" olumlamaları son derece güçlüdür "BEN", "Benim Tan¬rı benliğim İle tümüyle özdeşleşiyor" anlamına gelir Yapabildiği¬niz sıklıkta "BEN Gümüş Mor Alev'im" olumlamasıyla bitirin ça¬lışmalarınızı Bu şekilde, bastırılmış bütün negatif durumlar pozitif duruma gelirken, hayatınızın da değiştiğini fark edebilirsiniz
Bu Mor Alev'i gittiğiniz her yerde arkanızda da bırakabilirsiniz Alevi getirebilir ve onu birçok yere yerleştirebilirsiniz Onu yaşadı¬ğınız şehrin sokaklarına, parklarına, enerji noktalarına yerleştirin