Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2009, 02:17 PM   #468 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Cevap: İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

12 Eylül: "Pek cok ruh tum insanlarla olan sevgi iliskilerini kabul etmeyi cok zor bulur. Bu ayrilik dunyadaki tum sorunlarin, mucadelelerin ve
savaslarin nedenidir. Birseyleri yoluna koymanin yeri kendi icin ve iletisim halinde oldugun tum ruhlarla olan kisisel iliskilerindir.
Dunyada gecinemedigin o ruhlari hedef olarak gosterip onlara karsi elestirel olmaktan vazgec. Once kendi hayatini duzene sok. Baskalarini yaralamadan, onlara onlarin basarisizliklarini ve hatalarini ve nerede hata yaptiklarini gostermeye gerek olmadan, herseyi kendi basina halletmek icin gerekenden daha fazlasina sahipsin. Sen ne zaman ki kendinle yuzlesmek ve birseyleri kendi icinde duzene sokmak istersin, diger insanlara da iste ancak o zaman, elestiri, tahammulsuzluk ve pek cok soz sarfetmenin yerine, onlara sadece ornek olarak yardim edebilirsin. Diger insanlari, Benim seni sevdigim gibi sev. Onlara yardim et, onlari kutsa, onlari
tesvik et ve onlarin icinde en iyi olani gor."

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla