Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2009, 11:55 AM   #16 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: saman'ın kalbi kadar temiz sayfası

Alıntı:
saman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
'Allah'ım kendime sorular sorabildiğim için şükürler olsun sana, sorularımın cevabını bana hayatımda yaşattığın için, hiçbir zaman beni olan şeylere rağmen karamsarlığa düşürmediğin için, her zaman yanımda olduğun için, her hayalimi gerçeğe çevirip beni sevinçten hoplatıp zıplattığın için, bana her gün bir dolu kapılar açtığın için, enerjimi yaymamı, paylaşmamı, herkesin payına düşeni almasını sağladığın için, içimde her zaman varlığını hissettirdiğin için, hayatıma yol, yoluma ışık, ışığıma umut, umuduma yoldaş olduğun için şükürler olsun sana.
Bu güzel dua için ve,

Dönüştürün arkadaşlar, nolursunuz dönüştürün, lütfen.
Size negatif enerji yolladığını bildiğiniz birisinin enerjisini lütfen dönüştürün.
böyle bir şeyden beni haberdar ettiği için Redflowers'a teşekkür ediyorum

Benim için negatif düşünce oluşturan herkese buradan teşekkürü bir borç biliyorum Tüm yolladıklarınızı bolluğa, berekete, harekete, sevgiye dönüştürüp yaşamıma kabul ediyorum. Sizin sayenizde harika şeyler yaşıyorum, teşekkür ederim. Lütfen devam edin, harika gidiyorsunuz.

Bu
mutluluk ve bu güzel haberlerin için teşekkür ederim yaratıcım, sana binlerce şükürler olsun.

Ben, bu bedenimle, bu dünyada, mutlulukla, sağlıkla, zenginlik, bolluk ve neşe ile cenneti yaşarım. Ve Evren bunun böyle olması için gereken her şeyi yapar.'

bugün'e bu güzel yazıyı okuyarak başladım.. ne güzel.. böyle şahane düşünceler taşıyan kişilerle bir arada olabilmek.. sadece okuduğum sureler, dualardan sonra şükrediyormuşum, ne büyük kayıp...

Allah'ım beni buradan haberdar ettiğin için sana şükürler olsun.. :)
Bana bu sevinci yaşattığın için teşekkür ederim Saman
Güzel yüreğine yüreğimden sevgilerimi yolluyorum, günümü aydınlattın ve beni çok mutlu ettin. Dilerim seninde tüm günlerin aydın olur.

Sevgilerimle.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla