Konu: SABIR
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2009, 09:54 AM   #6 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: SABIR

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudeem,sabah sabah benim sıcak süt(yani 5 yaşındaki kızım),okula gitmemek için tüm gayreti ile direndi,tam bir tembel kedi kıvamında bir çocuk,tembellikten neredeyse altına...,ve Ben işte böyle durumlarda bu sıpsıcak sütü içsem sonradan çok pişman oluyorum arkadaşımsabahları tam bir kabus aslında ,ama benim insiyatifimle durum lehime dönüyo...büyük kızım kardeşine hiç tahammül edemiyo,özellikle bu hallerine...hep o doğmadan önce çok mutlu bir aile olduğumuzu söylüyoneyse konu dağıldı sanırım ,örnek veriyim dedim ,hoşçakal...
Hayatım bu hallerini çok ararsın.şimdi benim oğlum istanbul da okuyor bugünde doğum günü ve yanımda değil.hep küçük kalsaydı diyorum bazen.hergün okula götürürdüm ilkokuldayken.o günleri özlüyorum.Bana arkadaş oluyordu.şimdi kocamanbir delikanlı kendi hayatı var.ama o da çok sabırlıdır.çocukluğu hep sabır etmekle geçti.fakat şimdi hayatı çok güzel.Allah sabrın mükafatını veriyor.hiç çocukluğunu yaşayamadı.sabrımızın çok zorlandığı noktada hep Allaha sığındık.sonuç hep biz kazandık.Bizim hayatımız buradaki çoğu kişiye ders oldu.sabrın sonu slamet derler ya çok doğru gerçekten bunu ben yaşayarak buldum.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla