Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2009, 02:16 AM   #3 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: ALMANIZ GÜVENLİDİR..

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aaa sorun burda mı yoksa?!

hediye almayı sevmem mesela...hele para yardımları ya da borç alma kabustur benim için! yan komşu sayesinde 6 aydır maalesef almaya alıştırıldık iyice...kadınceğiz sağolsun her yaptığı yemekten bize de gönderir...kadının bütün tabakları bizde! ben de ille düzgün güzel birşey yapayım da tabağına onu koyayım diye bekletirim bi sene! bu ikram alma anları beni öyle gerdi ki artık onun geleceğini hissettiğimde kapıyı başkasına açtırıyorum! (geçen iki nokta yaptım açken, bu sefer de o gelmedi pis!)
kadın da hissetti benim onları almaktan rahatsız olduğumu...birazcık azalttı mama getirmeyi..geçende de tutturdu 'ben halımı yıkadım ver seninkini de yıkayayım!' yok daha neler! eşim hemen atladı tabi ver de yıkasın diye! olur mu yaw, neden başkasının halısını yıkamaya uğraşsın kadın?!

sayın yönetici insanı, biliyorum konu dağılmış gibi görünüyor ama inan öyle değil...dağınık değil mesela, ben elimi attığım yerde buluyorum aradığımı!...yok dağılmadı, sana öyle geliyor şu an...
ayyy sihayça hiç güleceğim yoktu koptum gülerkenAllah ta seni güldürsün
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla