Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2009, 01:37 AM   #55 (permalink)
zivzy
Teğmen

Tesekkür: 62
42 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zivzy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne zaman birakmali?

Telkinleri dinleyeli 3-4 gün oldu... Etkilerini görmeye başladım.. Merak ettiğim bazı sorular var..
1.Ego güçlendirici ve suçluluk dinliyorum.. Mesela günde 8 saat dinliyorsam bunun ne kadarı suçluluk ne kadarı ego güçlendirici olduğunu bilmiyorum. Yani karışık dinliyorum. Etkiyi tam alabilmek için 8 saat dinliyorsak mesela, 4 saati ego 4 saati suçluluk mu olmalı? Yani denge unsuru nası olmalı? Bir telkin için 70-80 saat yeterli diye birşey okudum forumda.. O zaman ego guçlendirici ve suçuluğu aynı anda (arka arkaya) dinlediğimiz için günlük dinleme saatlerini tutmalımıyız ? (İnşallah sorum karışık olmamıştır :) )

2.Ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerinin süresi bitince yeni bir ekleme yaptığımda suçluluk ve egoya listeden çıkarmalı mıyım yoksa devam etmeli miyim? Yine aynı soru: yeni bir ekleme yaptığımda ki o zaman 3 farklı telkin olacak günlük 10 saat dinlediğimde 70 saat ediyor (normal dinleme süresi) bu yeterli mi? yoksa 3 farklı telkin var 70 şer saatten 210 saat mi dinlemeliyim? yani olması gerekeni soruyorum?

Yaw karışık olmadı değil mi sorularım?
Bi cvp verirseniz sevinirm. İnşallah anlatabilmişimdir.
zivzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla