Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2009, 12:21 AM   #8 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: Kuantum terapotik şifa

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mesajınızı yeni okudum,cevap yazamadığım için özür dilerim.KYO .KUANTUM YAŞAM OKULU.seminerlerinin hemen hepsine katıldım.bu ay gidemedim önemli bir işim çıkmıştı.Tavsiye etmez olurmuyum harika iki insan,enerji yüklü bir ortam.seminerler sonrası mucizeler yaşıyorum.oğlum bireysel çalışmalara da katıldı.çok verim aldık.kısacası hayatım değişti.programlarını kaçırmam.açıkçası öğrencisiyim.Allah onlardan razı olsun...siz bir problem anlatmıyorsunuz ki meditasyonlar bilgiler akıp gidiyor zaman.programlarını izleyin yada eğitimlerine katılın.ben kendim buldum kitaplarını okuyarak olumlamalarını yaparak çok mutluyum.her işim çözüldü, bir tane kaldı o da çözülmek üzere.sonra bu siteyibuldum telkinleri dinliyorum bilgiler meditasyonlar şimdi buranın öğrencisi oldum.defter kalem çalışıyorum, uyguluyorum...sonuçları arkadaşlarla paylaşıyoruz.birbirimize yardımcı oluyoruz.kendime güvenim arttı fazlasıyla daha dik yürüyorum.istediklerime daha kısa sürede ulaşmaya başladım, bu siteye girince.kısaca HAYATIM DAHADA DEĞİŞTİ...TEŞEKKÜRLER SİTE KURUCULARI...
Sudem sen harikasın,başarılarını okudukça senin adına çok seviniyorum,İstanbulda olmayı ve kuantum yaşam okulundaki seminerlere katılmayı bende çok istiyorumsuper,tabiiki değerli
sitemizin toplantılarınada,sevgiyle kal