Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2009, 03:24 PM   #13 (permalink)
serkans674
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Smile Bayadır yazmamışız

Slm adı günlük, kendisi haftalık sayfam
Yine bir hafta olmuş ziyaret etmeyeli yazalım bakalım bizde toptan.
Acaip şekilde bir umursamazlık hakim bu ara, hani dünya yansa boşver marsa gideriz havasındayım.
Birkaç olaydan sonra farkettim tepkilerim biraz daha net.Bu arada telkin listemi değiştirdim yeni listem baya kalabalık oldu yine pek tavsiye edilen bir durum değil farkındayım ama bende düşündüm tersten mantıkla çıktım yola.
Temmuz ayının ortasına kadar işe başlama durumum yok serbesttim yani bu sayedede günde 15-16 saat telkinleri dinleyebiliyorum bende listeyi kalabalıktan eksiltmeye karar verdim, aslında kalabalıkda değildi sigarayı bırakmaya karar verdim; sigarayı bırakma ve ertelemeyi bırak telkini ekleyince liste kalabalıklaştı bende bol dinleme şansım varken böyle devam edicem zaten sigarayı bırakabilirsem eklediklerimi çıkarıcama göre boşluğu değerlendirmek lazım.
Hedefim sigarayı üç hafta içinde bırakmak önce iki tane azaltmaya başladım bir paketten 18, 16, 14 ,12 ye düşttüm bugün hedefim 10 tane her içtiğim sigara için bir çizik atıyorum deftere öyle hesap karışıyo baktım bende o gün kaç tane hakkım varsa o kadar sigarayı pakete koyuyorum ki paketteki sigaraya göre kendimi ayarlıyorum ,ciklet çiğnemekten çenem ağrıdı üç gündür oyalanacak bişey bulmaya çalışıyorum şimdi kendime.
Bu aşk tek taraflı artık bitme zamanı geldi ayrılıyoruz artık 12 yıllık beraberliğimize noktayı koyuyoruz.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla