Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2009, 05:59 PM   #23 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum

Alıntı:
realbluesky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne kadar güsel yazmışsın sudem evet bu sölediklerini okuduğumuzda ya evet falan oluyoruz önemli olan bunu uygulamaya geçirmemiz benim küçüklğümden beri annem tarafından beynime inşa edilen bir kelime var şükran kelimesi hayatım bu kadar çoık güsel ve büyük başarıları çektiysem bunun nedenide şükranda bulunmak farkında olmadan yaptığım bir şey bu teşşekür etmek hep hayata ama törpülecek yönlerimde var bazen diyorum annem keşke başka şeyleride inşa etseydidi mükkemmel olsaydım:) ama herşey inançla başlar kendimize inancımızla senin verdiğin örnekler gbi olguları olumlu imgeleri hayatıma geçirirsek kim tutar bizi.bu arada oğlunuz çok şanslı böyle bir anneye sahip olduğu için
çok saol rebulesky,Allah sana da yaşatsın.Evlat sahibi olmak çok güzel.Ben de çok şanslıyım, çok iyi bir oğlum var.hem arkadaş, hem dostça davrandığın sürece emekler boşa gitmiyor.Hiç karşısına geçipte, sen şöylesin, böylesin demedim.hep yanında oldum.Ne hata yaptıysa birlikte aştık.şimdi çok şükür olgunlaştı.Şanal Beyi anmadan geçemeyeceğim.HATA kelimesini asla kullandırmıyor.''HAYATTA HATALAR YOKTUR.DENEYİMLER VARDIR.'' Bu genelde kendini sevgiyle affetmek için küçük bir olumlama cümlesi.Her deneyimden dersimizi aldıysak, bu deneyimler bizi olgunlaştırdıysa ne mutlu bize.Ayrıca başarılı bir iş kadını olman,olumlu yönlerini ortaya çıkarman çok hoşuma gitti.birazcık konuya deinmişsin ama o kadar zarar etmez.Bence bir defter tutmak en iyisi.gün için seni mutlu eden olaylar kendindeki olumlu yönleri ön plana çıkardıkça hem kendin mutlu olacaksın.mucizevi olaylar artmaya başlayacak,olumlu yönlerin gittikçe ağır basacak zaten öyle olumlulurı çekmek için bir tvsiye ben yazıyorum kaç defterim var.tesadüf değil ama karşıma çıkan güzel olayları hemen not alıyorum.şükrettiğim varlıkları olayları yazıyorum çoğalmaya başlıyor.şükür zaten çekimi çok kuvvetli bir kelime...Senden de onu öğrendik BAŞARILI İŞ KADINI OLMAK :ELİNDEKİLERİN KIYMETİNİ BİLİP, ŞÜKÜR HALİNDE OLMAK.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla