Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2009, 10:53 AM   #5 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: HAYATIM DEĞİŞEMİYOR LÜTFEN YARDIM

merhaba dejaa

yeni katılan ve paylaşımda bulunan üyelere, paylaşımda bulundukları için teşekkür ediyoruz..

yeni konular ekleyen üyelerimize, konu ekledikleri için teşekkür ediyoruz..

size de teşekkür edeceğim, böyle bir soruyu sorarak sizin gibi düşünen varsa onlara da tercüman oldunuz diye..

sevgiler

Alıntı:
dejaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
garibime giden bir durum var... aramıza yeni katılan bu arkadaş yardım istemiş bir problem belirtmiş... tecrübeli üyelerde buna teşekkür etmiş.. acaba nesine teşekkür ettiniz... ? çok merak ettim gerçekten...

sayın hünerli, hoşgeldin... az önce denedim mp3 ler indiriliyor ... sadece su sesini indirebiliyorsan onlardı dinle zaten belirli bir telkin için 3-4 adet müzik çeşidi var ama telkin metinleri aynıdır değişen birşey yok...