Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2009, 05:18 PM   #40 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gündür bir sakinlik var üstümde... öfke günlerinden sonra nekahat dönemi sanırım.... boşver diyorum kendi kendime...
sitede forumları dolaşıp okuyorum.. okadar çok konu varki.... birde HAYATIM DEĞİŞTİ yi önceden keşfedenleri kıskanıyorum.. kendimi çok geç kalmış hissediyorum.. ama bu sayede de birikimlerinden faydalanma şansım oluyor...( hazıra konuyorum bende ) ..
ağlamamda kesildi buaralar... suçluluğu daha az dinliyorum.. ondan mı acaba
sevgili nilsoy hiçbir zaman geç kalmış sayılmayız.çünkü herşey biz hazır olduğumuzda doğru yer zaman ve mekanda öğrenmemiz gerektiği kadarıyla gelir.aslında zaten biz herşeyi biliyoruz bildiklerimizi açığa çıkarıyoruz sadece...demekki senin içinde hayatımdeğişti ve bizlerle tanışman için en uygun zaman bu zamanmış canımzaman bu zaman ve bilgilerimizi açığa çıkarma zamanı gelmiş

sevgiler..