Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2009, 03:34 PM   #40 (permalink)
OPTİMİS
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Seminer Ücretleri İle İlgili

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar..
seminerde ki konuşmacılardan birisi olduğum için ben de açıklama yapmak istedim..

seminer konularını tekrar hatırlatalım;
subliminal telkin
eft
sedona
deep peat
bolluk bilinci

toplam= 80 tl

piyasa fiyatlarını yazıyorum:
eft : 150-250 lira arası
deep peat : 100 : 200 arası
sedona : 100 : 200 arası
subliminal telkin : 50 lira
bolluk bilinci : 30 - 150 arası
meditasyon cd si : 10 - 20 arası

ortalama hesabı;benzer kulvardaki etkinliklikler ile kıyaslarsanız reel sonuç ortaya çıkacaktır..

böyle bir eğitim normal şartlarda 500 lira dır.. biz bu eğitimi daha çok kişi arzuladığı gibi mutlu huzurlu başarılı bir şeklilde yaşayabilsin diye 80 liraya veriyoruz.. ucuz ya da pahalı olması elbette ki kişisel takdirinizdir.. ne deseniz haklısınız.. yapabileceğimizin en iyisini sunabilmek için biz kendi değerimizi bu şekilde belirledik.. bu konular ile ilgili daha uygun eğitimler varsa ne mutlu sizlere ..

her yeni günün yaşamınıza güzellikler getirmesini dilerim..

sevgiler..
Bu konu ile ilgili Hayatım değişti ve sizin açıklama ve yorumlarınız yapıla bileceğin en iyisi sanaırım.
19.05.2009 tarihli Keops kodlu site yöneticisinin Soğuk kanlılığını yitirip,Eğosunun büyüklüğünü ispat kokan,altarnetif yorumlara yada itiraza mukavvim olmayan beyanları sanırım sizce hoş karşılana bilir.
Müflis Tüccar zihniyeti ile ben yaptım oldu,işime kimse karışamaz,yoksa hııııı dayatması sokakta pekte itibar görmez.
Koşulları izah eden ve iyi temennilerde bulunan adeta sevgi ile sitelerine bağlı olan insanlara hesapları inceleten yazışma takdire değer.
Keser döner sap döner.Siteden atmakla tehdit ettiği ben keopsla ilgili sizin hoş görünüze katıla bilirmiyim bilmiyorum?
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla