Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2009, 11:35 AM   #4 (permalink)
PEMBE YETİŞEN
Teğmen

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PEMBE YETİŞEN will become famous soon enoughPEMBE YETİŞEN will become famous soon enough
Standart Cevap: Kuantum sağlık

kuantum sağlık çalışması

neren ağrıyorsa mesala diyelimki başın ağrıyor

1-- karşındaki kişi ellerini çarpı yaparak omuzuna koyuyor.sende onun arkasına geçerek ellerinin üzerini ellerini koyarak sen benim başımsın sen benim başımsın sen benim başımsın diyorsun kişiyi 3 defa,

2-- kişinin önüne geçip ellerini sana uzatarak elleriniz avuçlarınız birbirine bakacak senin elin üstte olacak şekilde şunları söylüyorsun.sen saf enerjiden yaratılan sevgi ve huzursun sen saf enerjiden yaratılan sevgi ve huzursun sen saf enerjiden yaratılan sevgi ve huzursun diiyorsun.3 defa ve aynı şekilde sen kaynağa bağlısın sen kaynağa bağlısın sen kaynağa bağlısın diyeceksin 3 defa.

3--kişiye soracaksın.nasıl hissediyorsun kendini diye benim başım olarak neden ağrıyorsun neyi farketmem gerekiyor diyeceksin.kişi bu işleme uygunsa tabi.kişi sana bişeyleri söyleyecektir senin bildiğin ama farkedemeğin şeyleri bisüre ona sorular sor. aldığın cevaplar tatmin etmiyorsa seni.

4--birbiirnizle sarılın seni seviyorum deyin.öyle bisüre kalın başınla ağrınlarınla barışma anıdır bu.seni affediyorum,seni olduğun gibi kabul ediyorum onaylama kelimeleri kullan kişiye.bundan sonra dediklerini yerine getireceğim söz veriyorum diyeceksin

5--ellerinizi gene avuçlar birbiirne bakacak şekilde senin ellerin üzerinde olamlı yaşamında nelerin olmasını istiyorsan söyle

6--.MESALA--öenenmliyim değerliyim, sağlıklıyım,huzurluyum,bilgeyim,hatırlıyorum, enerjimize uygun işleri insanları hayatımıza çekelim uygun olamayanların gitmelerine izin verelim.yüksekbenliğime odaklıyım,evren bana hizmet ediyor.TANRI sallığımı kullanmayı ve ifade etmeyi seçiyorum şimdi andan itibaren diyorsun.

7-- gene kuacaklaşma.

8-- senin eller altta olarak kişi sana söylediklerinin hepsini uygulayacağıma sana söz veriyorum diyecek seni seviyorum kelimeleri kullanılacak barışma olacak ağrılarınla başınla

9--.gene sarılacaksınız.

10--sen kişinin arkasına gecerek kişinin adını soyadını söyleceksin mesala kişinin adı efsal yetişen olsun . sen efsal yetişen sin diyeceksin 3 defa
PEMBE YETİŞEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla