Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2009, 12:34 AM   #25 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu da benim hikayem..

Zaten bildiğin şeyleri hatırlamana sebep olduysam ne mutlu bana.

Kendine değer verdiğin ve bu güzel çalışmayı kendine armağan ettiğin için ben sana teşekkür ederim asıl. :)

'Kişisel algılamak, ancak söylenen şeye katılmakla mümkündür. Söylenen şeyle anlaşma yaptığınız anda, zehir zihninize yayılır ve cehennem rüyasının tutsağı olursunuz. Sizin bu tuzağa düşmenizin nedeni bireysel öenmlilik denilen şeydir.

Bireysel önemlilik ya da kişisel algılamak, bencilliğin en üst düzeydeki ifadesidir. Çünkü her şeyin 'kendimizle ilgili' olduğunu varsayarız. Eğitim sürecimiz içinde, ehlileştirme sürecimiz içinde her şeyi kişisel algılamayı da öğreniriz. Her şeyin merkezinde kendimizin olduğunu düşünürüz. Ben, ben, ben, daima ben!

Bana 'Miguel, söylediklerin beni incitiyor' diyebilirsiniz. Ama sizi inciten benim söylediklerim değildir. Söylediklerim sizin yaralarınıza dokunduğu için incinirsiniz. Sizi inciten sizsiniz! '

diyor Don Miguel Ruiz 'Dört Anlaşma' adlı kitabının bir bölümünde.

'Ben ne olduğumu biliyorum. Kabul görmek, onaylanmak gibi bir ihtiyacım yok. Birisinin bana kim ve ne olduğumu söylemesine ihtiyaç duymuyorum.'

İnsanların düşünceleri, yaptıkları ve söyledikleri seni değil kendilerini yansıtır. İyi de deseler, kötü de bu onların bakış açısıdır. Onların cennette mi, yoksa cehennemde mi yaşadıklarıyla doğru orantılıdır sözleriyle.

Sen kendine bak, kendine söylediklerinle ve yaptıklarınla cennette mi, yoksa cehennemde misin? Önemli olan budur!

Hayatında yaşadıklarının ve yaşattıklarının seni hep bir adım ilerletmesini dilerim Roxie' cim

Sevgilerimle.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla