Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2009, 11:36 AM   #26 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Hemen cvp verdim dün ama uyudum sonrasına onun için bu mesajına şimdi cvp yazıyorum.Ben yengecim.Ama yükselenim büyük ihtimalle aslan:)Benim de hatırlama sorunum var ama konuşurken ne anlattığımı hatırlamıyorum kimi zaman, sonra da durup ben ne anlatıyodum yaa diye sorıyorum:) Aslında benim hafizam çok kuvvetli, gördüğüm bi yüzü hiç unutmuyorum mesela,bana anlatılan birşeyi filan ne bileyim ama konuşurken unutma sorunu bende de var ama ben şu kanıya vardım bu tam olarak bi unutma değil, şöyle anlatayım mesela, bir olayı anlatıyorum arkadaşıma tüm ayrıntıları hatırladığım için hepsini anlatmak istiyorum ayrıntılarda boğuşurken olaydan uzaklaşıyorum sanırım.Ve o an aklıma başka başka şeyler de geliyor, çağrışım nedeniyle, beynim başka bi yere gidiyor.Bunun gibi birşey yani:) Unutkanlık değil de dalgınlıktan muzdaribim ben daha çok:)