Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2009, 01:45 AM   #24 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun kardeş:) Harika bir enerjin var günlüğünü okumuştum sabah.Hayırlı değişimler:)
Mp3 konusunda, spot olmamasına dikkat et bence,bir de şarz ömrüne dikkat et,ben ilk aldığım mp3ümde şarz süresine dikkat etmeden almıştım ve çok pişman olmuştum.Bir de hele hele telkin dinlemek için alınıyosa şarz ömrü baya olmalıki sürekli kulağından çıkarmak zorunda kalmayasın.Bir de şarkıların nasıl atıldığı da önemli.Bir arkadaşımın bir mp3ü vardı Allah düşmanımın başına vermesin:):) Bi türlü uygun programını bulupta şarkı atamamıştık içine.Gerçi belki de bu bzim teknik yetersizliğimizden kaynaklanıyordur alete şarkıların zor atılmasından değil dee:) Yine de bu konuyu da sorarsan bence iyi olur.Çünkü dediğim gibi o mp3ün ayrı bi programı varmış onu pcye kurmak gerekiyormuş önce filan filan.Gerçi benimkisinin de programı var ama kolay atıyorum.Marka veremiyorum maalesef burdan.Ayy yine çok uzattım vur deyince öldürürüm her zaman annemin dediği gibi:P Kolay gelsinn sevgiler :)