Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2009, 11:29 PM   #86 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Alıntı:
Motorhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam kedi hanımefendileri...
Cevabınızı okudum, anladığım şu, anlatamamışım... =) "Fonksyonun ne?" derken hani böyle alttaki paragrafa giriş gibisinden olsun gibiydi. gibi gibiyim gibiyim... Gidi değilim..
Zaten başka bi sitede admin olduğum için, ilgimi çeken konuları EN baştan okurum hep... Sondan iki kelime okuyup karalayan A++ sınıfı çamaşır makinelerinden değilim... Yanlış anlaşılmak istemem

Cevap için ve emek emek yazdıkların için teşekkürler kedi insanı
tekrar selam motorhead beyefendi'cim eh liğime ver bende yanlış algılamışım sonuçta anlaştık önemli olna budur diyorum
tarzınızdan ve espri anlaşıyışınızdan kafa dengi olduğunuz kanısına vardım
ben hayat için emek sarf edenlerdenim kah kelimlerim kah tarzımla görüşmek üzere