Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2009, 01:22 PM   #45 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Teşekkürler.Dün bianda kendimi kötü hissettim.Şimdi iyiyim ve olumlu düşünüyorum.Saol düşüncelerin için.''Karanlığa küfretmektense bir mum yak'' benim sözüm olsun.Şikayet etmek kolay gerçekten.Daha olumlu düşünmeye çalışıyorum.Haklısın isteklerimiz bitmiyor bitmiyecek de.en iyisi elimizdekilerin değerini bilip mutlu olmak.Herşey bir heves .Elde ederiz belli bi süre sonra o mutluluk gider.ve yeni şeyelr isteriz.Anlık yaşamak gerekiyor.Ölü Ozanlar Derneği filminde Öğretmenin dediği gibi anı yaşa,günü kavra dedidiği gibi.Carpe diem diuip herşeyin üzerine git.Tuhaf olan ne mutluluk sanki bizi ilerde bekliyen bişey gibi.Sürekli bekliyoruz.gerçek olan ise mutluluk kafamızda o kadar yakın.Düşüncelerimizde.Bazı şeyelri gerçekleştirsem herşey çorap söküğü geleck gibi.Konfüçyus der ki: ''Hiçbir şey karanlık bir odada siyah bir kedi aramak kadar zor değildir.Hele odada siyah bir kedi yoksa.'' hayata olumlu baktıkça ancak hayatımız güzelleşir.umarım herkes çoook mutlu olur
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla