Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2009, 02:46 PM   #3 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: olumlama rica ediyorum

Olumlamalar geldi :)

Boyun: Esnek olmayı simgeler, arkada nelerin olup bittiğini görme yeteneği.
Olumlaması: Yaşamla barış ve huzur içindeyim.

Boyun Sorunları: Sorunun diğer yanlarını görmeyi yadsımak, inatçılık esnek olamamak.
Olumlaması: Konuları kolaylıkla ve esneklikle her açıdan görüp değerlendirebiliyorum. bir şeyi gerçekleştirmenin binlerce yolu var. Güvendeyim.

Yaşam beni destekliyor.

Reiki 2 derecedeysen sembolleri kullanarak şifa çalışmalarını yapabilirsin. 1 de isen ayrıca boynuna vererek destekleyebilirsin, ışık doldurma çalışmaları faydalıdır.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla