Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2009, 02:11 AM   #5 (permalink)
pitircik
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light
Standart Cevap: ::uyanışın aşamaları::

.. Ben ikinci aşamayı tamamladım.Bunu tamamladıktan sonra içimde koskoca bir boşluk belirdi.Bu boşluk korku veriyor önce;fakat sonra ısrar edip içine girmeye başladıkça kayboluveriyor.Bir nevi macera halini almaya başlıyor her şey.Bir sonraki olacakları bir öncekini karşıladığı gibi heyecan ve merakla karşılamaya başladığımı hissettim.Bu çok keyif verici.
İkinci aşamadan sıçrayabilmek ego'yu anlamayı gerektiriyor bence.Ben bunu böyle yaşadım.Ego'yu anlamak,kabul etmek..Onunla savaşmak yerine, onun sadece öz'ün aracı olduğunu bilerek onu yönetebilir hale gelmek.Negatif ego'yla pozitif ego'yu ayırt etmeyi öğrenmek..Bu, güven duygusunu da beraberinde getiriyor.Heyecanla akmaya başlanıyor hayat içinde..

Alıntı:
sulara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugun hep bu yazıları kendıme cektm.Serbest bırakma ve guvenme.Su herseyın ıyı olcagı ve herseyın ıstedıgım gıbı gıdecegı ınancım eksık.Icımde hala suphe kırıntıları var.3 e gecmıs arkadaslar varmı varsa nasıl oldu acıklayabılırlermı
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla