Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2009, 12:50 AM   #9 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 7 Haziran Bursa Hayatım Değişti Semineri

Alıntı:
sigortaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diğer şehirlerde de seminerleriniz olacak mı ? Mesla Eskişehir de...
Şimdilik Eskişehir ile ilgili bir programımız yok, fakat gerekli katılım sağlanırsa gelebiliriz, neden olmasın :)

Alıntı:
asi_mavi2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mersin diyorum hep zamanı var demekki sizlerle tanışmamın aşmam gereken şeyler var daha görüşmek ümidiyle sevgi ve ışıkla kalın bir gün yolumuz birleşecek bunusabırsızlıkla bekliyorum.tdeşekkürler
Asi_mavi'cim Mersin için de bir şey söyleyemiyorum ama Mersin le Antalya yakın sanıyorum birbirine. Bursa'dan sonra Antalya seminerimiz olacak büyük ihtimalle. Belki orası kısmetindir seninde. Ne dersin?

Alıntı:
Y@K@MQZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inş.bir dahaki sefere mersin'de olursunuz bekliyoruzzzzzzz
:)
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla