Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2009, 03:24 PM   #14 (permalink)
süperim
Teğmen

Tesekkür: 111
26 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
süperim will become famous soon enoughsüperim will become famous soon enough
Standart Cevap: KABUSLAR BİTECEK Mİ

herkese slm,
önce atakan tabi shamanic, redflowers ,sanemce ve herkes,
yaklaşık 5 aydır üyeyim hayatım değişti.com a..ilk üye olduğumda bişey dikkatimi çekmişti.hep 1-2 aydır telkinleri dinleyenlerin deneyimlerini, yazılarını görüyordum ve sormuştum yani neden hiç 1 sene 2 senedir dinleyenler artık yazmıyorlar diye bana onlar artık telkinleri içselleştirmişlerdir o yüzden yazmıyorlardır yani sessiz üyelerdir denmişti ve galiba doğru benden o sessiz üyelerden biri olmaya başladım galiba..5 aydır ücretli ücretsiz telkinleri günde yaklaşık 20 saat dinliyorum..ve galiba içselleşmeye başladı ki siteyi çok yakın takip ettiğim halde her gün girip baktığım halde yazı yazmak içimden gelmiyordu..bu gün artık girip bişeyler yazmak zorunda hissettim kandimi çünkü sessiz kalmak başta ataka a ve burda emeği geçen hekese büyük haksızlık olacaktı..
dinlemeye başladığımdan beri büyük değişim olmaya başladı bende
ve değişim devam ediyor..dalgalanmalar zaman zaman çok feci oldu ama dinlemeyi bırakmadım devam ettim sonra herşey normale döndü,dönüyor..
burda herşeyi uzun uzun anlatmak isterdim ama bu çok uzun zaman alır..
kısaca şunu söyleyeyim telkinler çok işe yarıyor gerçekten hayatınız değişiyor..bu bazılarında 3 ayda bazıların da 5 bazılarında 1-2 sene sürebilir ama değişim oluyor arkadaşlar..tabi ben meditasyon da yapıyorum..bunu da herkese tavsiye ediyorum..değişim için takviye olduğunu düşünüyorum..

yani kısacası arkadaşlar dinleyin dinlemeye devam edin muhakkak değişim oluyor..
bende oldu..bu değşimler anlatılmaz yaşanır türden değişimler..
korkmayın, çekinmeyin dinlemeye devam edin..

atakan sana çookk tşk. ediyorum..
shamanic sana çookk tşk. ediyorum ve
redflowers sana çookk tşk. ediyorum..
emeği geçen herkese çok tşk.
hepinizi çok seviyorum..
süperim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla