Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-04-2009, 09:59 PM   #94 (permalink)
cemboli
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough
Standart Cevap: cemboli ve sevgili günlük

doğru söylüyosun mehmet abi kendime güvenim çok azaldı ne yapacağımı bilemiyorum çoğu zaman üzerimde bi durgunlukvar ama çok fazla bi durgunluk tam herşey iyi oldu derken gene mutsuzluk çöküyor.bugün ilaçların yan etkilerine baktım iyi geldi bana biraz yaptıklarım benim suçum değil konsantre olamıyorum meslea bu yan etkiymiş kendimi fazla suçluyorum karamsarlaştım çok insanların dediklerini çok takıyorum tabi ki takmak gerekir fakat benim gibi yapmadan.inşallah ilaçlarım bittiğinde gerçekten iyi olacak doktorum inşallah biran evvel bıraktırır.bırakınca çok iyi olurum ama doktorun demesiyle tabi.bütün sorunlar halloluyo.
bugün kuzenimdeyken çok kötü oldum sanki bana her an bişey sölicekler gibi.sanki arkamdan bu çocuk çok kötü oldu diyolar gibi.çok üzgünüm ama nedeni yok bilmiyorum.insanlarla uyum sağlayamıyorum hep kendimi düşünüyorum.ben bi soru sorayım eroin kullananlar çok antisosyal insanlar oluyo ve değişik hallere giriyo.ben de kendimi öle hissediyorum.onlar gibi olmam mümkün müdür?