Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2008, 10:45 PM   #23 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: olacaklari hissetme

geçen sene telkinleri dinlemeye başladığım ilk zamanları yolda bi arkadaşımı aramaya karar verdim.. ve bir baktım arkadaşım benim arkamda beni görmüş geliyordu tesadüf mü bilmiyorum ama telkinlerin etkisi olabilir
bir kişinin arayacağını önceden tahmin etme gibi durumlarda olmuştu..
ama sezgilerimin en açık olduğu zamanlar kendi kendime 3.gözü açma çalışmaları düzenlediğim zamanlardı birçok meditasyon ve teknik kullanıyordum ve birçok eşzamanlılık yaşamıştım..
telkinler hiç çaba harcamadan doğal olarak bu sezgi gücünü ortaya çıkarması daha memnuniyet verici
Rüyalardan yardım aldığım zamanlarda oldu..
sonuçta bilinçaltı saniyede 3 milyon veriyi hafızasına alıyor ve bunları değerlendiriyor
bilinçaltı bizim normalde fark ettiğimiz ama umursamadığımız yolları bize gösterebiliyor
örneğin bir kişi yolculuğa çıkacak olsun ve arabasıyla trafik kazası yaşadığını görsün ve gerçektende o kazayı rüyayı gördüğü gün yapsın
işte rüyam çıktı diyeceksinizdir
şimdi birincisi bu mistik bir yön değil bilinçaltının üstün analiz yeteneğinin bir gücüdür siz
aslında arabanızın yağını değiştirmediğinizi bakımını yaptırmadığınızı ve frenlerin çok iyi tutmadığını aslında biliyordunuz fakat önemsemiyordunuz burada bilinçaltı kendine koruma amacını taşıdığından verileri analiz etti ve size olması muhtemel durumu yaşayabileceğinizi gösterdi.. bu bilinçaltının üstün analiz ve tahmin yeteneğinden kaynaklanan sezgisel güçtür
bir başka yol daha vardır sezgilerin çalıştığı oda telepatiye dayanan sezgidir
buda şu şekilde olur
diyelim ki rüyanızda halanızın sizi ziyaret ettiğini görürsünüz ve gerçektende uzaktaki halanız o gün size gelir
buda genelde telepati yoluyla olmakta
halanızın size gelme düşüncesi kendi beyninde kalmayıp frekans olarak yayilmakta
ve alıcı ayarları aynı frekansta olan halanızdan o düşünceleri özellikle gece yatarken almaktasınız... bunlar olabilmekte
özellikle çekim yasasıda bu iki ilkeye dayandığını düşünmekteyim
bir hedef belirlediğinizde bilinçaltının hem üstün analiz yeteneğini çalıştırıyorsunuz hemde düşünceleriniz telepati yoluyla etkilediği kişilerle karşılaşıyor ve eşzamanlılıklar yaşıyorsunuz..
bol çekimli günler :)

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla