Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2008, 10:05 AM   #8 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart Ynt: asalett in günlüğü

bu sabah oğlum aneciğini emmek için uyandı ve tekrar uykuya daldı babacığıyla bu sabah gülümseyerek uyandım içimde güzel duygular oluştu depresif değildim anlayacağınız on dk falan geçtikten sonra sıkıntılı düşünceler geri geldi sanki ama yinede kendimi depresif hisstmiyorum güzel bir gün güzel bir bahar havası

bir hafta önce eşimin babası vefat etti gece gelen tlf la öğrendik ve eşim apar topar memleketlerine gitti tabi ki benim yumuduğum küçük ve yol çok uzun olduğu için malesef gidemedim.oğlum arabaya bindiği zaman kusuyor çok kötü oluyor ama eve gelince hemen düzelip toparlıyor oğlumla yolculuk yapmak bu yüzden beni biraz endişelendiriyor özellikle çanakkale gezimizden sonra ogün sabahtan akşama kadar çocuğum aç kalmıştı yediğini emdiğini çıkartıyordu.o geziden sonra daha çok etkiledi beni bugünde eşimin annesini ziyarete gideceğiz dün gece geldi dün oğlumun aşısı vardı dr unasormayı unuttum tlf açıp sormak lazım bu konuda yapılacak herhangi birşey varmı diyerekten.
dr.u oğlumla ilgili çok güzel şeyler söylüyor gelişmine dair bu da beni çok mutlu ediyor bir anne olarak tabi ki
günün güzeli uyandı şu an da babası öyle diyor