Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-04-2008, 01:05 AM   #39 (permalink)
melanie87
Teğmen

Tesekkür: 1
44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melanie87 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

merhabalar.ben de telkinleri dinlemeye dün başladım.Dün gece yatarken 1.00-8.00'a kadar dinledim(ama uyurken bazen kulağımdan çıkmış olabilir bilmiyorm çünkü uyandığımda duyamıyordum kulağımdan çıkmıştı.) sonra gündüz 11.00-17.00'e kadar dinledim.Şimdi de dinlemeye başladım.Kendine güven+topluluk önünde konuşmadan başladım çünkü bu perşembe ve önümüzdeki salı sunumlarım var ve ben çok heyecanlanıyorm.yeni başladığım için perşembe gününe etki etmez gibi bir korkum oldu bi de baş ağrıması falan deniyor ya olmadığı için etki etmiyor diye korkmuştum ama şu anda başımda ağırlık hissediyorum sanki başımı taşıyamayacak gibi. wave bu da etkisini göstermeye başladığının bir göstergesi sanırım.umarım perşembeye etkisini gösterir çünkü hocamız birazcık sinirli ve garip bi adam. bir de bugün kendimi daha güvenli hissetmeye başladım okula giderken faln sanki artık eskisi gibi "insanlar ne düşünecek" gibi bir kaygım yok. belki de şartlanmadan bilemiyorum çünük daha dinleyeli 1 gün oldu.
melanie87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla