Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-04-2008, 07:38 PM   #10 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Felçli hasta bakımı ipuçları

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
babam 60 yaşında talamus denen kısımda kanaması oldu bilinci açık herşeyi algılıyor anımsıyor ama konuşamıyor dr lar konuşma merkezinin etkilendiğini söylediler sağ tarfında güç kaybı var daha doğrusu sağ el ve ayağında his var ama oynatamıyor bazen sağ eli ile direnç gösteriyor düzenli fizik tedavi görüyor bakımıyla hasta bakıcı ilgileniyor ama tüm beslenmesinden tutun ilaç takıplerine kadar annem ve ben ilgileniyoruz nörolojik olarak ödemde belirgin azalma var ama çok mutsuz işine dönmek istiyor hep yanındayız ama o stresli yemeği ilaç içmeği istemiyor sürekli ağlıyor konuştum onunla ona kendisine acımayı bırakmasını ona ihtıyacımız olduğunu anlatmaya çalıştım o an etkili oldu sanırım gülümsedi meyvesini yedi ama işte gel git çok ruh durumunda nasıl yardım edeceğiz bilmiyorum çook teşekür ediyorum bu arada paylaşacak durumumu anlayacak kimse yok etrafımda ilk hafta başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum yolda yürüyordum babam yaşında bir adamcağız torunuyla yürüyor o an nefret hissettim neden benim babam dedim tanrım çoook zor keşke sadece kabus olsa ..........................
onunla konuşmaya devam edin sen annen torunu ailede kim var ise yaşı genç daha felçli eline yumuşak top verin onu sıkmaya çalışsın eğer yapa biliyor ise yoksa ellerine siz masaj yapın parmaklarına ellerine ayaklarına
günüdzleri onu bir koltuğa oturtmaya çalışın sizin yardımınızla da olsa kalksın yada kucaklayıp kaldırın koltukta vakit geçirsin tv açın kitap okuyun güzel günlerden gelecekteki güzel günlerden konuşun torunununla geçirecği vakitleri anlatın
onun açısından da sizin açınızdan da zor bir durum babanın yerinde hangimiz olsak ağırımıza gider allah yardımcısı olsun sizn de onunda
soruların varsa bekliyorum