Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-04-2009, 02:57 PM   #28 (permalink)
ay/su
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ay/su is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

ben neredeyse 3 aya yaklasık dınledım ve su an hıc dınlemıyorum ..tepkılerım sadece benı ıstedıgım gıbı kım ne dıyecekmıs yada sonra pısman olurmuyum dıye hıc umursamıyorum bıle hayatımda hıc boyle bısey yapmamıstım herkesın gorusu benden onemlıydı ama sadece sımdı kendı goruslerımı uyguluyorum kımın benı bıraktıgı onemlı degıl cunku ben bana zorluk cıkaranları bırakıyorum ve kesınlıkle arkama bıle bakmıyorum harıka bı deneyım...bu sıteyı 3 ay once baska bı sıteden arkadstan duymustum ve hemen hepsını yukledım mp4 ume gece gunduz ıste ayakta yemekte sokakta nette tv ızlerken uyurken dınledım ve benle dalga gecenler bıle oldu ıs yerınden sureklı guluyorlardı onlara aldırmıyordum bıle,hayatımın cok guzellesecegıne odaklanmıstım bıkere ve su an ıstedıgım hersey var sukurler olsun onlar su an ıssızler ve ben ısteklerıme ulastım kımseye boyun egmeyın derım ve ınanarak sukurle bıldıgınız yolda ılerleyın...sızlere tesekkur edıyorum cok yararlı bır sıte herkes duysun gorsun dıye cevremdekılerıde yonlendırıyorum tabıkı onlarında sadce ıstemelerı yeterlı...amac ve ıstek en mühim olanı.
ay/su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla