Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2007, 07:14 PM   #14 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart en güzel anlamlı sözler

konunun ilk paragrafı tamaman kendi cümlelerimden oluşmaktadır farkındaysanız..

paragrafın sonundada istatistiksel bilgiler diyerek maddeler halinde yazdıklarımı okumuşsunuz..

istatistikleri ben tutmadığıma göre bunun alıntı olduğu aşikar yani sizden başka alıntı oladığını düşünen var mı bilemiyorum sevgili yakomoz..

ayrıca istatistikleri gerçekleştiren ne Aksam Gazetesi ne de Hayrettin Bey zaten..

neyi eleştirdiğinizi şahsen anlayabilmiş değilim..
burda dikkat edilmesi gereken konu alıntının nerden olduğu değil birlikten kuvvet doğduğu idi.
( ki dünya çapında istatiksel bilgi veren arkadaslar heralde alıntı yapıyorlardır.. bu konuda kendi çalışması olanların affına sığınarak )neden kendinizi bir den ayırmaya çalışıyosunuz.. anlayamadım.. makaleyi bulup yayınladığınız içinde tesekkürler bende sizin sayenizde okudum ve keyif aldım..
ama tutumunuzun beni kırdığını ve bana göre yanlış olduğunuda belirtmeden geçemiyeceğim..

saygılar,