Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2009, 07:25 PM   #55 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold
Standart Hayata Evrimsel Adımlar

Merhaba günlük.

Bayağıdır yazmamışım sana.
Ne anlatsam, nerden başlasam acaba.
Beslenme ve uyku konularını düzene sokmaya başladım. Hani aldığım şurup var ya hakkaten iştah açıyor ve acayip uyku yapıyor Yakın zamanda toparlanırım.
Geçtiğimiz hafta sonu merkeze gittim. Alışveriş yaptım deli gibi.Biraz abartmışım gelince farkettim aman napıyım yaa aylardır birşey almıyordum kendime

Bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyor insan
Törenimiz süper geçti.Yağmurun azizliğine uğramaktan korkuyordum ama şükür ki yağmadı.Beklediğimden de çok izleyici geldi, çok sevindim. Gösterilerimiz çok beğenildi. Çocuklar çok mutluydular. Benim kızlar bir gelin kaynana atışması yaptılar ki görülmeye değerdi doğrusu. Kadınlar gülmekten koptular

Artık gündüzleri telkinleri hiç açmıyorum. Her gün 23.00 te de meditasyon yapıp öyle uyuyorum. Bu aralar erken uyanma olumlamamı yapmadığımı farkettim. Hatta ajandamdaki diğer olumlamalarla da yeterince ilgilenemedim. Biraz daha üzerlerine düşsem iyi olacak.

Tam 2 aydır telkinlerle beraberim. Artık suçluluğu listeden çıkarayım diyorum. Yeni listemde ego-kendine güven- başkalarının düşüncelerini önemseme- sosyallik artırıcı- zinde uyanma olması yeterlidir umarım. Zaten sadece gece uyurken açıyorum artık.

Zaman buldukça da kitap okumaya karar verdim.
Başlangıç olarak Gary Chapman'in Beş Sevgi Dili adlı kitabını okuycam.Ondan sonra da Murat Toktamışoğlu'nun Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla adlı kitabını okurum sanırım...

Neyse işte böyle. Çok şey yazarım diye açtım sayfamı ama devam edemedim. Yeter bu kadar
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla