Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2009, 02:06 AM   #10 (permalink)
hiçyoktum
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all
Standart Cevap: Telkinler ve inançlar

aslında benzeri sorular daha öncede sorulmuş ama ben tatmin edici bir cevap okumadım.şöyleki:

subliminal tekinde amaç bilinçaltını etkilemek, ve okuduğum tüm kitaplarda nerdeyse, bilinçaltının yorum yapma yeteneği olmadığı basit ve kısa cümleler kurulması gerektiği, bilinçaltının cümlenin genelinden çok kelimeleri algıladığı söyleniyor; oysa telkin içeriklerine bakıyorum hepsinde bir ikna etme çabası söz konusu hedef bilinç değilki ikna etmeye çalışalım..

hedef bilinçaltı, bilinçaltının ikna edilmeye ihtiyacı yok, bilinçaltı söyleneni yapma eğiliminde yani bu telkinler bilince yönelik olsa bunda sorun yok önce bilinç ikna olacak sonra ortaya çıkan yeni inanç sistemiyle bilince emirler verecek diyebilirdik; fakat hedef bilinçaltıysa telkin içerikleri neden bu kadar uzun ve kompleks cümlelerden oluşuyor ayrıca içerdiği olumsuz kelimelerde cabası.uğraşınızı takdir etmemek mümkün değil ve tabiki bende bunun için herkes gibi teşekür ediyorum ama içerik konusunda derin şüphelerim var..

sonuçta subliminal telkinin kanıtlanmış bir uygulama olduğunu biliyorum ama forumdaki telkin cümleleri daha çok aktif hipnoz sırasında kullanılan cümleler içeriyor.

bu konuda bilgisi olanlar paylaşımda bulunursa çok sevinicem.

YİNE VE HERZAMAN SEVGİLER...
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla