Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2009, 12:14 PM   #18 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: ***SANEMCE"mizin Doğumgünü Partisi***

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gerek özelden, gerek buradan bir çok sorunumuzu paylaştığımız, değerli dostum, kardeşim sanemce.

Çok, derin sıkıntılardan, aydınlık bir geleceğe istikrarlı ve azimli bir şekilde ilerledin.

Şimdi belki bazı problemlerin olabilir. Ama bunları da aşacağına inanıyorum.

Kızınla birlikte, daha nice doğum günlerini, nice güzel günleri heyecan ve mutlulukla kutlarsınız inşallah.

Doğum Gününü Kutluyor, Olmak istediğin Yerde, Olmasını İstediğin Güzelliklerle Yaşamanı Diliyorum.

Mutlu Yıllar...super

Sevgili Mehmet

Dost sıfatını fazlasıyla hak eden değerli bir abi-kardeş-danışmansın
Sadece bir yıldır birlikte yürüdüğümüz bu yolda dolu dolu paylaşımlarımız oldu. Sizlerin varlığıyla sorunların altında ezilmeden başedebildim. Yanımda olduğunuzu hissetmek-hissettirmeniz güç verdi daima.

Çok teşekkür ediyorum varlığın, değerli dostluğun, güzel dileklerin için.
Sevgilerimle