Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 10:50 PM   #3 (permalink)
güllerinperisi
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart Ynt: sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları

sevgili arkadaşlar; ben sivilce konusunda deneyimimi paylaşmadan geçemeyecegim..cildim için bu zamana kadar eczaneye döktüğüm hayli yüksek fatura yerine iyi bir birikimim olabilirdi..çaresi öyle dogal ve basitmişki.. ben yaklaşık altı aydır kullanıyorum ve cildimde ne yagalnma kaldı ne parlama ne de sivilce...hatta arkadaşım daha ileri gitti....yag damalyan saçını normal hale getirdi bu formülle evet yapılması gereken aktardan kantaronbitkisini alın... bir fincan kaynamış suyun içine bir tutam katıp bir kaç dakika demlemeye bırakın...bu çay önce vücudunuza faydalı... sonra fincanın içinde kalan bir kısmını bir pamukla temizlenmiş cildinize günde bir kaç defa sürün.....sivilce mi yok öyle bir şey..... eminim beni güzellikle anarsınız...
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla